Přejít na menu Přejít na obsah

Aktuálně


Místo konání

Program GameFFestu 2015 probíhá v hotelu Fantazie v Riegrově ulici 6 v Chotěboři. Je to na konci města na výpadovce směrem na Prahu. Na mapce nahoře, ve skutečnosti z náměstí s kopce. Cesta nebude značená, ale město není velké, nezabloudíte.

Mapka programových i ubytovacích prostor včetně rozmístění místností hotelu je součástí informačních ploch festivalu.

Recepce slouží k prodeji vstupného a místenek, prezenci přihlášených účastníků, výdeji a prodeji účastnických materiálů a upomínkových předmětů, jako Informační centrum a poskytuje i některé Další služby. Recepce je v hotelovém vestibulu, s provozní dobou 8.30-22.30 hodin.

Rozmístění programu GameFFestu 2018 do místností.

Přehled ubytování a fotografií

Občerstvení, minipřehled restaurací v okolí, otvírací doby prodejen, pump, ... Rovněž najdete na informačních plochách.

Mapy a plánky

Chotěboř na mapě ČR (odkaz na Mapy Seznamu)

Mapka Chotěboře (černobílá, vhodná pro tisk)

Letecká fotografie Chotěboře a okolí (1 MB)

Letecká fotografie centra Chotěboře (1,1 MB)

Chotěboř

Chotěboř je druhým největším městem bývalého okresu Havlíčkův Brod, má necelých 10 tisíc obyvatel. Leží na Českomoravské vysočině v nadmořské výšce 519 m n.v., v těsné blízkosti Chráněné krajinné oblasti Železné hory. Je vzdálena 120 km od Prahy a 120 km od Brna, pro dopravu lze využít vlakové spojení přes Havlíčkův Brod i autobusovou dopravu, podrobnosti najdete v sekci Doprava.

První písemná zmínka o osadě Chotěboř pochází z roku 1265. Chotěboř koupil král Jan Lucemburský a povýšil ji na roku 1331 na město. Královským městem zůstala Chotěboř až do roku 1499, kdy přešla do rukou mocného šlechtického rodu Trčků z Lípy. Od roku 1683 vlastnil panství hrabě Vilém Leopold Kinský, který nechal v Chotěboři postavit zámek. Po roce 1836 se novými vlastníky města i zámku stali pánové Dobřenští z Dobřenic, kteří drželi zámek i velkostatek až do konfiskace v roce 1948 a znovu jej získali po roce 1989.

Ve městě i v okolí je řada zajímavých míst. V těsné blízkosti města se např. rozkládá přírodní rezervace Údolí Doubravy, kterou prochází naučná stezka. Řeka Doubrava zde protéká kaňonovitým zalesněným údolím a vytváří malebná a divoká zákoutí s balvanitým řečištěm a četnými peřejemi.

Město Chotěboř - www.chotebor.cz

Informační centrum Chotěboře www.icchotebor.cz

Chotěbořské novinky - www.ichotebor.cz

Chotěboř na Wikipedii