Přejít na menu Přejít na obsah

Aktuálně


Informační služby a recepce

Praktické informace

Několik rad, co si nezapomenout vzít na festival.

Recepce

Recepce slouží k prezenci předem přihlášených účastníků, prodeji vstupenek, výdeji účastnických materiálů a jako informační centrum a šatna.

HOT LINE: Problémy, nedodržování pravidel festivalu apod. hlaste prosím okamžitě na recepci nebo na HOT LINE (číslo je na informační ploše).

Informační plocha

Hlavní informační plocha je umístěna ve vestibulu / předsálí. Obsahuje aktuální program a jeho popis (anotace), pravidla účasti, plánek budovy, důležitá telefonní čísla a další informace).

Součástí hlavní informační plochy je i papír pro nechávání vzkazů a papír pro psaní připomínek trvalého charakteru k organizaci festivalu. Chybějící toaletní papír či papírové ručníky, prasklé žárovky, špínu a další urgentní věci prosíme hlaste okamžitě recepci.

Internet

Na baru ReFFtaurace je počítač připojený na internet pro vyhledání informací o festivalu, Chotěboři, dopravě apod.

V hotelu je na některých místech wi-fi signál.

Používání notebooků je zakázáno v občerstvovacích místech. Pro ochranu před politím a proto, že tato místa slouží občerstvení a komunikaci lidí.

Letáčky, propagace programu a akcí

Neničte organizační a propagační letáčky a cedule, upozorněte nás na chybějící.

Chcete-li vylepit vlastní letáček pro propagaci pořadu či vlastní nekomerční a nekonkurenční akce apod., požádejte recepci o špendlíky, lepící hmotu nebo snadno odlepitelnou papírovou pásku (papírová nažloutlá), v žádném případě nepoužívejte různá papírová lepítka a izolepu.